فِرِدریک بَکمَن در کتاب " مردی به نام اُوه " اعتقاد داره که نسل یک سری از مردها در حال انقراضه .!!

اما ثابت میکنم که اینطور نیست .!!! smiley

مردانی که بسیار سختگیر هستند .  مثلا در دادن پول مفت و مالیات بابت قبوض آب و برق و گاز به دولت* . !!!!

و " اُوه " شخصیت 60 ساله داستان همیشه با همسرش در این مورد با هم بحث داشتند . !!!

در مورد خاموش کردن لامپ ها و کم کردن شوفاژها . !!!

یا غر غر کردن هنگام گران خرید کردن و سر در نیاوردن از ساخته های عصر دیجیتال . !!!

یا ناراحتی از اینکه چرا خیلی از مردها کار فنی بلد نیستند . حتی یه لامپو نمیتونن عوض کنن و غیره .

شاید " اُوه " ی قانون مدار در ظاهر مردی بدخلق و سرد به نظر بیاد اما قلبی از جنس طلا داره. در کمک به اطرافیان از چیزی دریغ نمی کنه که شاید چیزای کوچیکی به نظر بیان .

و در نهایت با تمام کردن داستان متوجه می شی که " اُوه " چقدر دوست داشتنیه .!!

شاید " اُوه " ، شبیه به خیلی از پدران این سرزمین باشه . پدرانی با تمام خوبی ها و کمبودها ، اما دوست داشتنی . پدرانی که همیشه از نیازهای خودشون میزنن تا خانواده احساس کمبود نکنه .

و  ناگاه متوجه میشی که چقدر زود دیر میشه . و تو جوان شدی و اون پیر .

یادمون باشه پدرها (مردها) ، آیینه ای از جلال خداوند هستند . من برای پدر و مادرم همیشه دعای سلامتی ، عاقبت بخیری و عمر با عزت میکنم که هرگز محتاج فرزندانشون نشن چه برسه به .

خدایا تو این شب عیدی ، هیچ پدری رو شرمنده خانواده اش نکن .

عید امسال مقارن شده با تولد پدر معنوی مون ، ابوالایتام ، حضرت امیرالمومنین علی علیه السلام .

زیر سایه مولامون ، عیدتون علوی و مهدوی باشه ان شاالله .

* جهت نمونه عرض میکنم . مثلا من از اتاقم میرم بیرون و یک دقیقه دیگه برمیگردم و می بینم لامپ اتاقم خاموشه .!!!

من: indecision

بابام: indecision

دوباره از اتاق میرم بیرون و 30 ثانیه دیگه برمیگردم . و دوباره لامپ خاموشه . این دفعه

من : angry

بابام : laugh

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کلر گوشه ای دور از هیاهو اميد مارکت استعلام آنلاین اقساط معوق بانکی دامپ ها تازه ترین اخبار تحلیلی شهر زابل محصولات ارگانیک وطیب نمایندگی بهترین گاوصندوق کاوه Joy